Élelmiszer-feldolgozás

A NAK Élelmiszeripari Igazgatósága és a Magyar Tejgazdasági Kísérleti Intézet Kft. három gyakorlati napból álló sorozatot szervez a tejtermék-előállítással foglalkozó kamarai tagok számára.

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Élelmiszeripari Igazgatósága a Magyar Tejgazdasági Kísérleti Intézet Kft-vel közösen „Tanuljunk együtt! – Tejipari gyakorlati napok” címmel egynapos rendezvényeket szervez, és amelyet a hiteles, szakmai információra alapozott előállítói gyakorlat támogatása érdekében hirdetünk meg. A szerzett információ, tudás érdemben hozzájárulhat a tejtermék-előállításba éppen belekezdő, illetve a már feldolgozással foglalkozó hazai kisüzemek minőségtudatos előállítási gyakorlatához.

Az érdeklődő tagjaink három különböző téma és időpont közül választhatnak:

Időpont     Témakör

2017. június 14., szerda

gomolyasajt-készítés

2017. július 6., csütörtök

savanyított tejtermékek (joghurt, kefir) készítése

2017. július 20., csütörtök

túrókészítés

A rendezvények részletes programtervét a témakörökre kattintva elérhető meghívókban olvashatják! Alkalmanként maximum 10 fő számára tudunk lehetőséget biztosítani. A rendezvényen való részvételt a tagok számára a kamara biztosítja, a jelentkezőket az esetleges utazási és a napi étkezési költség terheli.

Az eseményekre jelentkezni az itt elérhető jelentkezési lap visszaküldésével lehet.

További információ:
Horváth Vivien, élelmiszeripari ügyintéző