Területmérés

Az agrárkamara területmérési szolgáltatását a NAK Nonprofit Kft. végzi.

A NAK Nonprofit Kft. szolgáltatási területei folyamatosan bővülnek. Az ország bármely pontjáról elérhetik az érdeklődők a tápanyag gazdálkodási tervet készítő szolgáltatásunkat, bejelentkezhetnek területmérésre vagy részt vehetnek képzéseinken. Területi szaktanácsadási központként nem csak a gazdáknak, de a szaktanácsadóknak is segítségére vagyunk. Engedéllyel rendelkező felnőttképző intézményként 2003 óta szervezzük a gazdák igényei szerinti képzéseket. A 2007-2013 közötti időszak Új Magyarország Vidékfejlesztési Programjában fontos szerepet játszottunk a támogatott képzések szervezésében, mint képző szervezet.

Szolgáltatásaink igénybevételéhez kérjük, hogy regisztráljanak honlapunkon! Adataik megadásával biztosítják, hogy munkatársaink fogadják érdeklődésüket, amire a lehető legrövidebb időn belül igyekszünk válaszolni.

Részletek a NAK Nonprofit Kft. honlapján.

Telekommunikáció