Megyei hírek

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Csongrád-Csanád Megyei Szervezete és a Csongrád-Csanád Megyei Kormányhivatal közös fórumot szervez gazdálkodók és gazdálkodó szervezetek részére a földeken fennálló osztatlan közös tulajdon megszüntetése és a földhasználati szerződésekkel és bejelentésekkel kapcsolatban.

A 2021.11.03-ára szervezett rendezvényen az Agrárminisztérium részéről dr. Andréka Tamás főosztályvezető tart előadást, majd a meghívóban felsorolt témakörökben az előre beérkezett és a helyszínen felvetett kérdésekre adnak választ a minisztérium és a földhivatal munkatársai.

A rendezvény ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött melyet a meghívóban megadott módon és elérhetőségen van lehetőség megtenni.

(NAK)

Adószám: 18399257-2-43