Mezőgazdasági termelés

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara 2017. május 17. és 30. között három állomásból álló EIP pályázati tájékoztató roadshow-t szervezett a Földművelésügyi Minisztérium, az Agrárgazdasági Kutató Intézet és a Magyar Nemzeti Vidéki Hálózat együttműködésével.

Az Innovációs operatív csoportok létrehozása és az innovatív projekt megvalósításához szükséges beruházás támogatása című VP-s felhívás kapcsán megtartott tájékoztató fórumsorozat keretében a résztvevők megismerhették a pályázati részleteket, az alakuló operatív csoportokat támogató tevékenységeket, az EIP-AGRI magyarországi honlapját és a szellemitulajdon-védelmi alapfogalmakat, valamint a szabadalmi eljárás folyamatát is. A délután folyamán az érdeklődők egyedi tájékoztatásban is részt vehettek.

A roadshow előadás anyagai az EIP-AGRI Magyarország honlapján megtalálhatóak.

A roadshow-ra készült pályázati tájékoztató füzet elektronikus változata itt elérhető.

(NAK)