Hazai vásárok

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara és a Syngenta 2016. május 25-én, Hódmezővásárhelyen közös Szakmai Napot szervez.

A rendezvény célja, hogy új technológiákat mutasson be tájékoztató jelleggel. A Syngenta világszerte piacvezető a növényvédelemben és harmadik a nagy értékű vetőmagvak területén. Növényvédő szerei, vetőmagjai, szolgáltatásai és sokrétű szakmai tevékenysége révén a hazai agrárszférának is az egyik legjelentősebb szereplője.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Részvételi szándékát a következő linkre kattintva jelezheti: » Regisztráció

Helyszín: 6800 Hódmezővásárhely Hódagro pihenőpark
(GPS koordináták: 46°21'4" N 20°21'51" E)
» Térkép eléréséhez kattintson ide!

Időpont: 2016. május 25.

Program:

08:30 - 10:00 Érkezés és regisztráció
10:00 - 10:30 Megnyitók, köszöntők
10:30 - 13:00 Szakmai programok, kísérletbejárás, 25-30 fős csoportokban forgószínpad szerűen.
13:00 - 14:00 Ebéd

A szakmai témák közül az alábbiak állnak rendelkezésre

• termesztéstechnológiai irányok összehasonlításai a szántóföldi kultúrában (talajművelések, eltérő tápanyagutánpótlási és növényvédelmi intenzitások)
• termesztéstechnológia hibák elkerülése kalászosban – Helyes mezőgazdasági gyakorlat bemutatása – talajművelés, Nitrogén és foszfor műtrágyázás, talajélet javítása/szárbontás, okszerű növényvédelem és fajtaválasztás