Hús-, baromfiipar

A gazdaság szinte teljes palettáját felölelő, 40 főcsoportban több mint 100 témakörben hirdették meg az Érték és Minőség Nagydíj Pályázatot, a legkiválóbb termékek és szolgáltatások versenyét a Kárpát-régió egész területén.

A pályázat széles spektrumban kínál lehetőséget azon vállalkozások számára, akiknek fontos, hogy produktumát hazai és nemzetközi szinten is elismerjék. Az Érték és Minőség Nagydíj Tanúsító Védjegy tradíciókra épülve képviseli a kimagasló minőséget a határainkat átlépve. A pályázati rendszer minden évben kiemel egy társadalmilag is fontos témakört, így az idei mottó: „Étkezzünk egészségesen, hogy egészségesen élhessünk!”.

Az Érték és Minőség Nagydíj Pályázat kitüntetéseit, a tanúsított „minőség jelképét” a Gazdaság Ünnepén, a Parlament Felsőházi Termében adják át 2020. szeptember 9-én. A pályázatok leadására 2020. május 27-ig van lehetőség.

További részleteket az Érték és Minőség Nagydíj honlapján olvashat.

Dr. Szűcs Viktória/NAK

Adószám: 18399257-2-43