Sajtóközlemények

Az Országos Kamarai Választási Bizottság nyilvántartásba vette a jelölő szervezetek megyei küldöttjelölt-listáit. A Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetsége (MAGOSZ) 19 megyében, a Mezőgazdasági Szövetkezők és Termelők Országos Szövetsége (MOSZ) pedig 9 megyében állított listát.

A 2017. szeptember 8-i határidőig a Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetsége (MAGOSZ) 19 megyére, a Mezőgazdasági Szövetkezők és Termelők Országos Szövetsége (MOSZ) pedig 9 megyére (Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves,

Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád, Pest és Szabolcs-Szatmár-Bereg) nyújtott be küldöttjelölt-listát a novemberi 3-i kamarai választásokra.

Az Országos Kamarai Választási Bizottság a megyei küldöttgyűlési küldöttjelölteket tartalmazó listákat nyilvántartásba vette. A listák – megyei bontásban – a NAK portálján elérhetők.

Telekommunikáció