Karrier

Az agrár- és élelmiszeripari gazdálkodók, valamint vállalkozások hatékony képviseletéért felelős Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) jelenleg: beszerzési munkatárs munkakörbe keres kollégát.

Feladatok:
-    beszerzési igények fogadása
-    döntés-előkészítő anyagok összeállítása
-    jóváhagyott beszerzések teljes körű koordinálása
-    közbeszerzések koordinálása
-    beszállítókkal való kapcsolattartás, új beszállítók felkutatása
-    beszerzési folyamatfejlesztésben való részvétel
-    szerződések iktatása, szerződéstár naprakész vezetése
-    termékkatalógusok elkészítése, folyamatos frissítése
-    céges megrendelésekkel kapcsolatos teendők ellátása
-    beszerzési rendszer működtetése
-    kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:
-    szakirányú felsőfokú végzettség
-    hasonló területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
-    magabiztos IT ismeretek
-    kiváló problémamegoldó készség
-    konzultatív szemlélet, rendszerben való gondolkodásmód

Előny:
-    közbeszerzések területén szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
-    béren kívüli juttatási csomag különböző elemekkel;
-    határozatlan idejű, teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony;
-    izgalmas szakmai kihívások;
-    jó hangulat, amelyben minden kolléga az erősségeivel, tudásával és tapasztalataival járul hozzá a kamarai tagság elégedettségéhez és a szervezet eredményeihez

Jelentkezés feltétele: magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019.05.10.
A tárgyban kérjük tüntesse fel a pozíció megnevezést: például „Beszerzési munkatárs”

Kapcsolat

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.

Zöld szám: +36 80 900 365

E-mail: ugyfelszolgalat@nak.hu

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei