Karrier

Az agrár- és élelmiszeripari gazdálkodók, valamint vállalkozások hatékony képviseletéért felelős Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) jelenleg: üzemeltetési koordinátor munkakörbe keres kollégát Budapestre.

Feladatok:
-    az üzemi létesítmények beruházási és fenntartási munkálatainak szervezése
-    kapcsolattartás üzemeltetési beszállítókkal, bérbeadókkal
-    kapcsolattartás a központi és a megyei szervezeti egységekkel üzemeltetési feladatokban
-    saját beruházások koordinálása
-    megrendelésre végzett kisebb magasépítési, épületgépészeti vagy elektromos munkák koordinálása
-    szerződések kezelése, dokumentálása, költségfigyelése

Elvárások:
-    legalább 2 év hasonló területen szerzett, releváns szakmai tapasztalat
-    B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlattal
-    önálló, felelősségteljes munkavégzés
-    kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
-    határozott, proaktív személyiség

Kiválasztásnál előnyként értékeljük:
-    tervezői program ismerete

Amit ajánlunk:
-    kihívásokkal teli, változatos munkakör
-    széles körű béren kívüli juttatási csomag
-    teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével
A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019.04.15.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Üzemeltetési koordinátor”

Kapcsolat

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.

Zöld szám: +36 80 900 365

E-mail: ugyfelszolgalat@nak.hu

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei