Karrier

Az agrár- és élelmiszeripari gazdálkodók, valamint vállalkozások hatékony képviseletéért felelős Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) jelenleg: projektkoordinátor kollégát keres.

Feladatok:
•    projektek vezetése, nyomon követése
•    felmerülő problémák azonnali kezelése
•    üzleti folyamatok és igények felmérése és dokumentálása
•    folyamatfejlesztési javaslatok, ajánlások kidolgozása
•    aktív kapcsolattartás a projekt szponzorokkal, projekt szakértőkkel, munkacsoportokkal, társterületekkel
•    kapcsolattartás, együttműködés szakterületekkel, tagi igények felmérése, dokumentálása
•    projekt menedzsment támogatása
•    megbeszélések kezdeményezése, moderálása, utókövetése
•    projekt activity-k / feladatlisták követése és ellenőrzése

Elvárások:
•    felsőfokú végzettség (gazdasági, üzleti vagy műszaki menedzser)
•    hasonló területen szerzett, legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat;
•    projektmenedzsment ismeret
•    megoldásközpontú és rendszerben való gondolkodás, kiemelkedő asszertivitás
•    üzletorientált szemlélet, rugalmasság
•    Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete

Amit ajánlunk:
•    béren kívüli juttatások
•    stabil, megbízható munkahely
•    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony
•    izgalmas szakmai kihívások;
•    jó hangulat, amelyben minden kolléga az erősségeivel, tudásával és tapasztalataival járul hozzá a kamarai tagság elégedettségéhez és a szervezet eredményeihez

Jelentkezés feltétele: magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2019.03.31.
A tárgyban kérjük tüntesse fel a pozíció megnevezést: például „Projektkoordinátor”

Kapcsolat

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.

Zöld szám: +36 80 900 365

E-mail: ugyfelszolgalat@nak.hu

Adószám: 18399257-1-43

Ügyfélszolgálati irodák elérhetőségei