Karrier

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK az alábbi munkakörbe keresi új kollégáját budapesti munkavégzéssel: felsővezetői asszisztens.

Feladatok:

-    tárgyalások, értekezletek, megbeszélések egyeztetése és előkészítése;
-    üzleti levelezés lebonyolítása;
-    vendégek fogadása;
-    céges rendezvények előkészítése, megszervezése, a felkészüléshez szükséges anyagok összeállítása;
-    prezentációs anyagok, döntés-előkészítő anyagok összeállítása,
-    határidők nyilvántartása;
-    szerződések és egyéb dokumentumok rendszerezése és kezelése, a beérkező dokumentumok érkeztetése, iktatása;
-    egyéb ad hoc felmerülő adminisztrációs és szervezést igénylő feladatok ellátása.

Elvárások:

-    felsőfokú végzettség;
-    nagyszervezetnél, felsővezető támogatásában szerzett 5-8 éves szakmai tapasztalat;
-    felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel);
-    aktív, magabiztos angol nyelvtudás (minimum középfokú);
-    kiemelkedő kommunikációs és interperszonális készségek;
-    együttműködő személyiség;
-    megoldásorientált, pozitív szemlélet.

Előny:

-    közigazgatási, kormányzati szervezetnél szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk:

-    versenyképes fizetés és juttatási csomag;
-    határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés.

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél elküldésével lehet 2018.12.27-ig.

Kérjük, pályázatában tüntesse fel bérigényét is!

Kapcsolat

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.

Zöld szám: +36 80 900 365

E-mail: ugyfelszolgalat@nak.hu

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok