Karrier

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer-stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK vezetői csapatába keresi új kollégáját az alábbi munkakörbe: üzemeltetésiiroda-vezető.

Feladatok:
•    A NAK országos ingatlan és ingóság portfóliójával kapcsolatos üzemeltetési feladatok szakmai irányítása;
•    Létesítmények használatának optimalizálása;
•    Éves üzemeltetési költségek tervezése és havi ellenőrzése;
•    Az országos iratkezelési folyamatok felügyelete;
•    A feladatok ellátásához szükséges munkaerő biztosítása. Az üzemeltetési, ingatlankezelési és az iratkezelési csoport irányítása. A kollégák megtartásának támogatása.

Amit ajánlunk:
•    Versenyképes juttatási csomag;
•    Izgalmas szakmai kihívások;
•    Jó hangulat, amelyben minden kolléga az erősségeivel, szaktudásával és tapasztalataival járul hozzá a kamarai tagság elégedettségéhez és a szervezet eredményeihez;
•    Határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony.

Elvárások:
•    Felsőfokú, szakirányú végzettség;
•    Legalább 5-8 éves, releváns szakmai tapasztalat, melyből vezetőként szerzett tapasztalat legalább 5 év;
•    Kivitelezésben szerzett tapasztalat, műszaki szemléletmód;
•    Kiemelkedő vezetői készségek;
•    Konzultatív fellépés;
•    Rugalmasság és asszertív kommunikáció;
•    Eredményorientáltság.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével, valamint motivációs levél.

A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A pályázatok beérkezésének határideje: 2018. december 23.

A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Üzemeltetésiiroda-vezető”.