Karrier

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer-stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK vezetői csapatába keresi új kollégáját az alábbi munkakörbe: pénzügyi és számviteli igazgató.

Feladatok:
•    Részvétel a gazdasági stratégia kialakításában és megvalósításában;
•    Az Éves Beszámoló elkészítésének koordinálása;
•    A költségvetési célkitűzések teljesítésének biztosítása;
•    Számviteli és pénzügyi megfelelőség biztosítása, a szükséges szabályozási rend kialakítása, naprakészen tartása. A működési hatékonyság növelése érdekében javaslattétel a folyamatok ésszerűsítésére;
•    A pénzügyi, számviteli és bérszámfejtési csoport irányítása, a kollégák szakmai vezetése, teljesítményeik értékelése;
•    A NAK tulajdonában lévő gazdasági társaságok felügyelete;
•    Kapcsolattartás a NAK könyvvizsgálójával és az illetékes felügyeleti szervekkel.

Amit ajánlunk:
•    Versenyképes juttatási csomag;
•    Izgalmas szakmai kihívások;
•    Jó hangulat, amelyben minden kolléga az erősségeivel, szaktudásával és tapasztalataival járul hozzá a kamarai tagság elégedettségéhez és a szervezet eredményeihez;
•    Határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony.

Elvárások:
•    Felsőfokú, szakirányú végzettség;
•    Legalább 8-10 éves, releváns szakmai tapasztalat, melyből vezetőként szerzett tapasztalat legalább 5 év;
•    Optimista, innovatív személyiség;
•    Megoldásfókuszú, eredményorientált gondolkodás, stratégiai szemlélet;
•    Magas szintű interperszonális készségek;
•    Konzultatív fellépés.

Előnyt jelenthet:
•    Könyvvizsgálóként szerzett tapasztalat;
•    BIG 4 munkatapasztalat.

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével, valamint motivációs levél.
A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2018. december 23.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Pénzügyi és számviteli igazgató”.