Karrier

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer-stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK szolgáltatásai hatékony ellátása érdekében jelenleg: élelmiszeripari szakértő munkakörbe kollégát keres.

Feladatok:
-    innovatív,- korszerű megoldások feltárása az élelmiszeripar minden területéről, külföldi technológiák és jó gyakorlatok átvétele, és azok adaptálása;
-    az élelmiszert előállító tagok hatékonyságának és versenyképességének támogatása;
-    beruházási projektekkel kapcsolatos szakmai segítségnyújtás;
-    részvétel az átfogó gazdaságfejlesztési és gazdaságstratégiai döntések előkészítésében;
-    a tagok tevékenységét érintő uniós és nemzeti élelmiszeripari előterjesztések és jogszabályok tervezeteinek szakmai véleményezése, javaslatok összeállítása, prezentációk készítése, könnyen érthető nyelvezet kialakítása;
-    élelmiszeripari kérdésekben kialakítandó tagállami álláspont szakmai javaslatának megfogalmazása, szakmai anyagok összeállítása;
-    beszállító cégekkel, szakmai partnerekkel való kapcsolattartás;
-    a piacon jelenlévő élelmiszeriparhoz köthető elemzések, jelentések készítése;
-    tájékoztató anyagok, kiadványok készítésében és megjelentetésében való részvétel;

Elvárások:
-    főiskolai vagy egyetemi, élelmiszeripari területen szerzett végzettség;
-    minimum 3 éves szakmai tapasztalat élelmiszeripari területen;
-    jártasság jogszabály értelmezésekben;
-    angol és/vagy német nyelv kommunikációs szintű nyelvhasználat;
-    kreatív, proaktív, dinamikus hozzáállás;
-    stratégiai gondolkodás, nagyfokú önállóság.

Amit ajánlunk:
-    béren kívüli juttatási csomag;
-    stabil, megbízható munkahely;
-    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)
A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2018.11.30.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Élelmiszeripari szakértő”.