Karrier

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer-stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK szolgáltatásai hatékony ellátása érdekében jelenleg: pályázati és innovációs szakértő munkakörbe kollégákat keres Budapestre.

Feladatok:
-    LIFE IP, NATURA 2000, EURAKNOS és H2020 projekt kamarát érintő szakmai feladatainak megvalósítása;
-    részvétel a környezetbarát gazdálkodást szolgáló jó gyakorlatok terjesztésében;
-    hazai gazdálkodók versenyképességét potenciálisan javító tudástartalmak gyűjtése, ezek validálása, moderálása, új tudástartalmak generálása az e-tudástárban;
-    az e-tudástárral kapcsolatos IT fejlesztési igények megfogalmazása;
-    szaktanácsadók képzésének koordinálása;
-    szakmai rendezvények szervezése és szakmai előadások tartása;
-    tájékoztató anyagok és kiadványok készítése;
-    szervezeti egységekkel való kapcsolattartás és együttműködés;

Elvárások:
-    felsőfokú végzettség;
-    min. 3 év releváns tapasztalat;
-    angol nyelv tárgyalóképes ismerete;
-    LIFE IP és/vagy NATURA 2000 és/vagy EURAKNOS és/vagy H2020 pályázatok ismerete;
-    pályázati tanácsadásban való jártasság;
-    a hazai gazdálkodók problémáinak és igényeinek ismerete;
-    határozott, proaktív, terhelhető személyiség, önálló munkavégzés.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)
A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2018. november 30.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Pályázati és innovációs szakértő”.