Karrier

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer-stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK szolgáltatásai hatékony ellátása érdekében jelenleg: recepciós munkakörbe keres kollégát budapesti központjába.

Feladatok:
-    tárgyalótermek időbeosztásának nyilvántartása, teremfoglalások ügyintézése;
-    Kamarához érkező vendégek fogadása, eligazítása;
-    Üzemeltetési igazgató által meghatározott rendezvényekhez szükséges catering biztosítása;
-    Üzemeltetési igazgatóságon felmerülő adminisztratív tevékenység támogatása.

Elvárások:
-    legalább középfokú végzettség;
-    legalább egy idegen nyelv társalgási szintű ismerete;
-    MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete;
-    kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
-    nagyfokú stressz- és monotonitástűrés;
-    pontos, precíz munkavégzés.

Kiválasztásnál előnyt jelent:
-    recepciós munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk:
-    széleskörű béren kívüli juttatási csomag az egyéni igényeknek megfelelő, választható elemekkel;
-    fiatal, dinamikus csapat.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.
Pályázatok beérkezésének határideje: 2018. szeptember 30.
A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Recepciós”.