Karrier

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer-stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK jelenleg: szenior IT üzemeltető munkatársat keres.

Feladatok:
·    IT szolgáltatások és infrastruktúra működésének napi szintű támogatása;
·    központi szerverek, tároló és mentő rendszerek üzemeltetése;
·    TCP/IP és SAN hálózatok üzemeltetése;
·    MS Windows server, Debian Ubuntu Linux szerverek felügyelete;
·    VMware vSphere és/vagy storage technológia;
·    rendszerdokumentációk készítése, frissítése;
·    felhasználói üzemeltetői kérések teljesítése, együttműködés az IT különböző területeivel.

Elvárások:
·    legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat.
·    legalább középfokú végzettség;
·    ITIL folyamat ismerete;

Amit ajánlunk:
·    széleskörű béren kívüli juttatási csomag az egyéni igényeknek megfelelő, választható elemekkel;
·    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony;
·    fiatal, dinamikus csapat.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)
A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2018. augusztus 31.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Szenior IT üzemeltető”.