Karrier

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszer-szektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer-stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK jelenleg gazdasági igazgatóságának csapatába pénzügyi munkatárs kollégát keres, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:
·    beérkező számlák ügyviteli rendszerben történő rögzítése, formai és tartalmi (egységár, ráfordítás, statisztikai besorolás, ÁFA, számszaki helyesség, stb.) ellenőrzése;
·    a szállítói számlák szerződésszerűségi megfeleltetése, teljesítést igazoló dokumentumok kontrollja, szerződésszerű számlázás pénzügyi ellenőrzése;
·    a számlákhoz kapcsolódó alapbizonylatok ellenőrzése, esetleges hiánypótlásra való felhívás;
·    a számlakísérő okmány és mellékletei rendezettségének ellenőrzése, azon a likvidáció elvégzésének feltüntetése;
·    a számlák fizetésre történő előkészítése;
·    a kapcsolódó adminisztrációs és szervezési tevékenységek;
·    utalványrendelet készítése, számlák és okmányok rendszerezése;
·    pénzügyi riportok készítése;
·    az ügyviteli rendszerben számlalikvidációval kapcsolatos adatok rögzítése, feltöltése, ellenőrzése.

Elvárások:
·    szakirányú végzettség és 3-5 év releváns szakmai tapasztalat;
·    naprakész törvényi ismeretek;
·    kiemelkedő együttműködési készségek;
·    proaktivitás és megoldásközpontú gondolkodás;
·    a Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (különös tekintettel az Excel program magabiztos ismeretére);
·    pontos, precíz munkavégzés.

Amit ajánlunk:
·    széleskörű béren kívüli juttatási csomag az egyéni igényeknek megfelelő, választható elemekkel;
·    erős csapatszellem: ahol jó hangulatban, mindenki az erősségeivel, tudásával és tapasztalataival járul hozzá a kamarai tagság elégedettségéhez és a szervezet eredményeihez;
·    határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2018. 07. 26.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Pénzügyi munkatárs”