Karrier

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszer-szektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer-stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK szolgáltatásai hatékony ellátása érdekében jelenleg: földügyi adminisztrátor munkatársat keres Pest megyei igazgatóságába (ceglédi munkavégzéssel).

Feladatok:
·    a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara által a helyi földbizottságok helyett elvégzett tevékenység adminisztratív feladatainak ellátása;
·    a beérkezett adásvételi szerződések és jegyzékek feldolgozása, illetve a megadott felületen történő rögzítése;
·    kapcsolattartás a Települési Agrárgazdasági Bizottságokkal, az illetékes megyei földhivatallal, illetve a jegyzőkkel;
·    segítségnyújtás a Kamara választott tisztségviselői rendszerének működtetéséhez a földbiztossági tevékenység körében;
·    a gazdálkodóknak történő segítségnyújtás a kamarai tagsággal kapcsolatos ügyek intézésében;
·    statisztikai célú adatgyűjtési és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:
·    legalább középfokú végzettség (jogi területen szerzett végzettség előnyt jelent);
·    1-3 éves adminisztrációs területen szerzett tapasztalat;
·    felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
·    megoldásközpontú gondolkodás és kiemelkedő precizitás.

Amit ajánlunk:
·    széleskörű béren kívüli juttatási csomag az egyéni igényeknek megfelelő választható elemekkel;
·    határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
·    erős csapatszellem: ahol jó hangulatban, minden kolléga erősségeivel, tudásával és tapasztalatával járul hozzá a kamarai tagság elégedettségéhez és a megyei szervezet eredményeihez.

Jelentkezés feltétele: magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2018.07.13.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció és a megye megnevezését az alábbiak szerint: „Földügyi adminisztrátor – Pest megye”.