Karrier

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszer-szektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer-stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK szolgáltatásai hatékony ellátása érdekében jelenleg: agrárigazgatási adminisztrátor munkatársat keres Pest megyei igazgatóságába (ceglédi munkavégzéssel).

Feladatok:
·    az 1 ha alatti területek ellenőrzésével, valamint az igazolás kiadása iránti kérelmek kezelésével kapcsolatos adminisztráció elkészítése;
·    együttműködés a falugazdászokkal az 1 ha alatti belterületi ingatlanok ellenőrzésében;
·    döntéshozatal támogatása első fokú eljárás keretében az 1 ha alatti belterületi ingatlanokat érintő ügyekben;
·    nyilvántartás naprakész vezetése a szervezethez beérkezett 1 ha alatti belterületi ügyeket illetően;
·    ügyfelek tájékoztatása az 1 ha alatti belterületi ingatlanokat érintő eljárás szabályairól;
·    a megyei főfalugazdász tevékenységének támogatása.

Elvárások:
·    felsőfokú végzettség (preferáltan igazgatásszervező szakirányban) vagy középfokú jogi végzettség;
·    adminisztrációban szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat;
·    precíz munkavégzés, pontosság, határidők betartása;
·    együttműködési készség, és proaktív megoldásközpontú gondolkodás.

Amit ajánlunk:
·    széleskörű béren kívüli juttatási csomag az egyéni igényeknek megfelelő választható elemekkel;
·    határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
·    erős csapatszellem: ahol jó hangulatban, minden kolléga erősségeivel, tudásával és tapasztalatával járul hozzá a kamarai tagság elégedettségéhez és a megyei szervezet eredményeihez.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű önéletrajz bérigény megjelölésével.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2018.07.13.
A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a megye és pozíció megnevezését: „Pest megye - Agrárigazgatási adminisztrátor”.