Karrier

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszer-szektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer-stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK szolgáltatásai hatékony ellátása érdekében jelenleg: agrárigazgatási jogi szakértő  munkakörbe keres kollégát Budapestre.

Feladatok:
-    az őstermelői igazolvánnyal kapcsolatos hatósági ügyintézés folyamatának ismerete és optimalizálása;
-    jogszabályfigyelés, kodifikációs javaslatok kidolgozása;
-    egyedi hatósági döntések megfogalmazása;
-    őstermelői témakörben történő tagi megkeresések megválaszolása;
-    kapcsolattartás a társintézményekkel az őstermelői igazolványok kapcsán;
-    eljárásrendek felülvizsgálata, folyamatelemzés;
-    őstermelői igazolványokat kezelő rendszer szoftveres fejlesztésével kapcsolatos követelmény specifikáció.

Elvárások:
-    felsőfokú, jogi végzettség;
-    minimum 2 év releváns tapasztalat;
-    logikus, rendszerszintű gondolkodás;
-    informatikai érdeklődés és jártasság;
-    határozott, proaktív személyiség, önálló munkavégzés.

Amit ajánlunk:
-    stabil, megbízható munkahely;
-    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.
Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével, valamint motivációs levél.

A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)
A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2018. április 30.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Agrárigazgatási jogi szakértő”.