Karrier

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) feladata az agrár- és élelmiszerágazat hatékony képviselete, versenyképességének erősítése a tagoknak nyújtott szolgáltatások bővítésével. Ennek érdekében a NAK jelenleg tagdíjnyilvántartási ügyintéző munkatársat keres.

Feladatok:
-    Kamarai tagok követeléseinek és befizetéseinek kezelése és könyvelése;
-    a beérkező, tagokkal kapcsolatos pénzügyi/tagdíj kérdések megválaszolása;
-    tagdíj kiírással kapcsolatos reklamációk kezelése, felvilágosítás nyújtása a tagoknak;
-    a beérkező részletfizetési kérelmek feldolgozása;
-    a tagok számára számviteli bizonylatok, egyenlegközlők kiállítása, módosítása;
-    társterületek munkavállalóival való kapcsolattartás, számukra segítségnyújtás.

Elvárások:
-    legalább középfokú pénzügyi, vagy számviteli végzettség;
-    pénzügyi, vagy adminisztratív területen szerzett 1-2 éves tapasztalat;
-    pénzügyi beállítottság;
-    Excel és Word felhasználói szintű ismerete;
-    logikus gondolkodás;
-    pontos, precíz munkavégzés;
-    magas fokú monotónia tűrés.

Előny:
-    SAP CRM és/vagy FI-CA rendszerek ismerete

Amit ajánlunk:
-    stabil, megbízható munkahely;
-    béren kívüli juttatások;
-    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével, valamint motivációs levél.

A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)

A pályázatok beérkezésének határideje: 2017. június 30.

A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „tagdíjnyilvántartási ügyintéző”.

Kapcsolat

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.

Zöld szám: +36 80 900 365

E-mail: ugyfelszolgalat@nak.hu

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Telekommunikáció

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok