Karrier

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) feladata az agrár- és élelmiszerágazat hatékony képviselete, versenyképességének erősítése a tagoknak nyújtott szolgáltatások bővítésével. A NAK ennek érdekében jelenleg projektvezető kollégát keres.

Feladatok:
-    Kiemelt (magas költségvetéssel megvalósuló) projektek vezetése, folyamatos nyomon követése;
-    Európai uniós támogatással megvalósuló projektek vezetése, előkészítéstől a megvalósításig, egyszemélyi felelősségvállalás a projekt eredményes megvalósításáért;
-    Projektportfólió kezelése;
-    Eljárásrendek szerinti beszámolási rend betartása, szakmai beszámolók, projekt előrehaladási jelentések határidőben való elkészítése, benyújtása, prezentációja;
-    Kockázatkezelés és a projekt, illetve a projekttagok munkájának minőségbiztosítása;
-    Folyamatfejlesztési javaslatok, ajánlások kidolgozása;
-    Aktív kapcsolattartás a projektszponzorokkal, projektszakértőkkel, munkacsoportokkal, társterületekkel;
-    Projektfeladatlisták, ütemezés, erőforrás- és kapacitásterv, projektköltségvetés elkészítése, követése, ellenőrzése, határidők figyelése;
-    Projektcsapat vezetése, motiválása és oktatása;
-    Támogatási kérelmek, kifizetések elkészítése, ellenőrzése, utókövetése;

Elvárások:
-    Felsőfokú végzettség (gazdasági, üzleti vagy műszaki);
-    Projektmenedzsment területen szerzett, legalább 8-10 éves releváns szakmai tapasztalat;
-    Európai uniós finanszírozásból megvalósuló, legalább 5 éves projektvezetési tapasztalat;
-    Projektmenedzsment módszertani és gyakorlati ismeret;
-    Megoldásközpontú és rendszerben való gondolkodás, kiemelkedő asszertivitás;
-    Magas konfliktuskezelési képesség;
-    Üzletorientált szemlélet, rugalmasság;
-    Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete.

Előnyök:
-    Agrárszakmai ismeretek;
-    Vidékfejlesztési Program ismerete;
-    Közigazgatási tapasztalat.

Amit ajánlunk:
-    Versenyképes fizetés;
-    Stabil, megbízható munkahely;
-    Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

A munkavégzés helye: 1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.

Jelentkezés feltétele: magyar nyelvű, fényképes önéletrajz, referenciaprojektek, valamint bérigény megjelölése.

A jelentkezés határideje: 2017. június 29.

A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Projektvezető”.

Kapcsolat

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.

Zöld szám: +36 80 900 365

E-mail: ugyfelszolgalat@nak.hu

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Telekommunikáció

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok