Karrier

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) feladata az agrár- és élelmiszerágazat hatékony képviselete, versenyképességének erősítése a tagoknak nyújtott szolgáltatások bővítésével. A NAK ennek érdekében jelenleg növénytermesztési szakértő munkatársat keres.

Feladatok:
-    a szántóföldi növénytermesztést, főként a biomassza alapú gazdálkodást érintő szakmai, valamint piaci kérdésekkel, illetve a támogatásokkal kapcsolatos információk gyűjtése, az erre vonatkozó javaslatok elkészítése;
-    szakértői hálózat kiépítése, kapcsolattartás a szakértőkkel;
-    a szántóföldi növénytermesztéssel kapcsolatos osztályok, valamint a biomasszás alosztály működésének szakmai támogatása;
-    a gazdaságszerkezeti nyilvántartások működtetésében való aktív részvétel;
-    szakmai, valamint piaci információk gyűjtése, azok elemzése;
-    jelentések, kommunikációs anyagok készítése;
-    tájékoztató előadások megtartása;
-    az Európai Uniós szervezetek és az EU Bizottság ülésein való részvétel, ezzel egyidejűleg a magyar álláspont képviselete;
-    részvétel és a magyar álláspont képviselete a biomassza alapú gazdálkodást érintő K+F projektekben.

Elvárások:
-    felsőfokú agrár, vagy kertészmérnöki végzettség;
-    legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat a növénytermesztési, gabonaipari és biomassza ágazat területén;
-    legalább egy EU tárgyalási nyelv magas szintű ismerete (angol/német/francia/spanyol);
-    határozott, proaktív, megbízható személyiség és önálló munkavégzés;
-    jó kommunikációs és együttműködési képesség;
-    kreatív hozzáállás és rendszerszintű megközelítés;
-    B kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:
-    fiatal, dinamikus csapat;
-    versenyképes fizetés;
-    béren kívüli juttatások;
-    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele:         Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz.

A munkavégzés helye:         Budapest (NAK székhelye)

A pályázatok beérkezésének határideje:    2017. június 30.

A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Növénytermesztési szakértő”.

Kapcsolat

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.

Zöld szám: +36 80 900 365

E-mail: ugyfelszolgalat@nak.hu

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Telekommunikáció

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok