Karrier

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) feladata az agrár- és élelmiszerágazat hatékony képviselete, versenyképességének erősítése a tagoknak nyújtott szolgáltatások bővítésével. A NAK ennek érdekében jelenleg pályázati és innovációs szakértő munkatársat keres.

Feladatok:
- vidékfejlesztési pályázatokkal kapcsolatos kamarai álláspont kialakítása, valamint tanácsadás nyújtása a tagok számára;
- K+F+I munkacsoporttal összefüggő adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása;
- K+F+I pályázatok szakmai anyagainak összeállítása, a pályázatokkal kapcsolatos tanácsadás nyújtása a tagok számára;
- aktív részvétel a tudásátadási csatornák kialakításában, valamint a tagok kutatási igényeinek felmérésében és az ehhez kapcsolódó lobbi tevékenységekben;
- szakmai előadások tartása, szakmai (tájékoztató) anyagok készítése;
- szakmai rendezvények szervezése és kiadványok elkészítése;
- belső eljárásrendek készítése;
- kapcsolattartás külső szervezetekkel.

Elvárások:
- felsőfokú iskolai végzettség;
- legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat;
- magyar vidékfejlesztési program ismerete;
- vidékfejlesztési projektekben való korábbi részvétel;
- kutatási, valamint fejlesztési és innovációs programok ismerete;
- tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
- határozott, proaktív, megbízható személyiség és önálló munkavégzés;
- B kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:
- fiatal, dinamikus csapat;
- versenyképes fizetés;
- béren kívüli juttatások;
- határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz.

A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)

A pályázatok beérkezésének határideje: 2017. június 30.

A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Pályázati és innovációs szakértő”.

Kapcsolat

Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

Cím: 1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.

Zöld szám: +36 80 900 365

E-mail: ugyfelszolgalat@nak.hu

Adószám: 18399257-1-43

Földbizottsági meghívók

Telekommunikáció

Őstermelői adatok lekérdezése

Ügyfélszolgálati irodák és falugazdászok