Országos hírek

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara az előző évekhez hasonlóan idén is részt vesz kiállítóként az AGROmashEXPÓ-n, amely ezúttal online lesz elérhető, 2021. március 3-6. között, a www.agromashexpo.hu oldalon. A látogatók „belépése” regisztrációhoz kötött, mely után korlátlanul és díjmentesen látogathatják az eseményt a kiállítás teljes ideje alatt.

A Hungexpo Zrt. hosszú ideje dolgozik rendezvényeinek digitális megvalósításán. a jelenlegi rendkívüli körülmények felgyorsították ezt a kezdeményezést, és az AGROmashEXPO – Magyarország legnagyobb agrárgépipari szakmai rendezvénye – idén online formában lesz a mezőgazdasági eszközök és gépek forgalmazóinak, valamint vásárlóinak találkozóhelye.

A virtuális rendezvény egy könnyen használható, innovatív felületen érhető el. A regisztráció után a résztvevők akár telefonjukról is bebarangolhatják a kiállítás területét, a chat funkció segítségével pedig azonnali információt kérhetnek az adott termékről vagy szolgáltatásról.

Az eddig megszokotthoz képest a 39. AGROmashEXPO hosszabb „nyitvatartással” várja az résztvevőket, mivel a meghirdetett kiállítási napok után további egy hétig látogatható a felület, amely a chat funkció kivételével teljeskörűen használható.

A nyitó nap programjai:

• Hivatalos megnyitó
  • Szántóföldi Szakmai Nap – szakmai partnerként a Gabonatermesztők Országos Szövetsége idén is megszokott programjával várja a gazdálkodókat
  • Aszódi János – Én kis kertem című könyvének bemutatója
  • Kerekasztal-beszélgetés „Az agrárium aktualitásai a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara szemszögéből” címmel. A tervezett résztvevők:
    • Győrffy Balázs (a NAK elnöke)
    • Éder Tamás (a NAK élelmiszeriparért felelős alelnöke)
    • Luzsi József (a NAK vidékfejlesztésért felelős alelnöke)
    • Süle Katalin (a NAK általános agrárgazdasági ügyekért felelős alelnöke)
    • Zászlós Tibor (a NAK mezőgazdaságért felelős alelnöke)
    • Moderátor: Papp Gergely, a NAK szakmai főigazgató-helyettes.

Látogassa meg a NAK standját az idei virtuális AGROmashEXPÓ-n!

Bővebb információkért keresse fel a rendezvény oldalát!

Regisztrálni a https://agromashexpo.hu/latogatoknak/virtualis-kiallitas-regisztracio/ oldalon lehet.

Forrás: https://agromashexpo.hu/

Adószám: 18399257-2-43