Megyei hírek

Dr. Pusztavámi Márton, a NAK Vas megyei szervezetének elnöke „Vas Megye Kiváló Növényorvosa emlékgyűrű” elismerésben részesült.

A díjat a Magyar Növényvédő-mérnöki és Növényorvosi Kamara Vas Megyei Területi Szervezete ítélte oda a szakembernek. Mint az indoklásban is szerepel: Pusztavámi Márton 1985-ben, Mosonmagyaróváron végzett okleveles agrármérnökként, majd 1990-ben egyetemi doktori fokozatot szerzett növényvédelemből. 1996-tól saját vállalkozásban szántóföldi növénytermesztéssel foglalkozik, növénytermesztési, növényvédelmi, vetőmag-szaporítási tevékenységet is végezve.

2014-től a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Vas megyei elnöke, mely szervezet vezetőjeként a növényorvosi kamarával folyamatos, élő kapcsolatot ápol, nagy szerepe van a két kamara magas színvonalú és harmonikus közös munkájában.

(nak.hu)

Adószám: 18399257-2-43