Megyei hírek

• A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Komárom-Esztergom megyei szervezete gazdafórumot tart tart 2018. december 5-én, Tatán.

• A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Pest megyei és fővárosi szervezete „Talajmegújító mezőgazdaság” címmel rendezvényt tart 2018. november 20-án, Vácott.

• A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Baranya megyei szervezete „2018. évi Baranya megyei tapasztalatok a Közös Agrárpolitika támogatásainak, pályázatainak igénybevételéről”c címmel rendezvényt tart 2018. november 22-én, Pécsett.

• A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Győr-Moson-Sopron megyei szervezete „Kerekasztal-beszélgetés a méhészet és a szántóföldi növénytermesztés közös problémáiról” címmel rendezvényt tart 2018. november 20-án, Mosonmagyaróváron.

• A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Győr-Moson-Sopron megyei szervezete élelmiszeripari fórumot  tart.

• A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara és a Magyar Dinnyetermelők Egyesülete regionális fórumot tartott „A magyar dinnyetermesztés jövője címmel” november 8-án, Medgyesegyházán, ahova nagyon sok termelő érkezett. Ez volt az öthelyszínes országos…

• A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Igazgatósága a Jászsági Méhész Egyesület szervezésében 2018. november 10-én méhészfórumot tartott Jászberényben, amelyen méhpusztulások ok-okozati összefüggéseit vitatták meg.

• A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szervezete ,,Talajmegújító mezőgazdaság" címmel gazdafórumot tart Miskolcon, 2018. november 22-én.

• A Magyarországi Református Egyház Zsinata és az Agrárminisztérium hálaadó istentiszteletet tart a 2018-as esztendő terméseiért.

• A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Veszprém megyei szervezete „NAK konferencia Balatonfüred” címmel rendezvényt tart Balatonfüreden, 2018. november 24-én.